SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ ! auto KASACja ZŁOMOWANIE ŚLĄSKIE TELEFON : 513-7333-75

Kontakt z Nami - Skup aut

1. Zadzwoń do Nas lub wyślij email!

Poprostu skontatuj się z Nami pod numerem telefonu 513-733375 lub wyślij email ze zdjęciem Twojego samochodu na adres autoone(at)o2.pl

2. Wycenimy twoje auto bez zbędnych formalności bezpłatnie. Już tego samego dnia otrzymasz od Nas ofertę za twój samochód osobowy, dostawczy lub ciężarowy.

3. Decyzja należy do Ciebie. W momencie otzymania przez nas zgłoszenia o chęci sprzedaży Twojego auta, bezpłatna wycena powinna być gotowa dla Ciebie tego samego dnia. Możesz akceptować naszą ofertę lub bez zobowiązań przemyśleć czy zdecydowani są Państwo na sprzedaż auta, jeżeli tak prosimy o ponowny kontakt.

4. Po akceptacji oferty sporządzimy wszystkie formalności za Ciebie, przyjedziemy bez zobowiązań oraz zapłacimy ustaloną kwotę za Twoje auto.

Po sfinalizowaniu przez nas transakcji skupu samochodu otrzymasz od nas umowę kupna-sprzedaży lub zaświadczenie o zezłomowaniu z którym w wydziale komunikacji wyrejestrujesz swoje auto.

SKUP SAMOCHODÓW ŚLĄSKIE

Masz auto na sprzedaż? Nie trać czasu! Sprzedaj w skupie !

Sprzedaj każdu używany samochód osobowy, dostawczy lub ciężarowy w mniej niż 10 minut. Nie musisz tracić czasu na ogłoszenia w prasie, gazecie lub internecie, nasz skup aut używanych powstał z myślą o Tobie. Poprostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij ofertę na nasz email. Wycenimy oraz przyjedziemy po każdy pojazd.

Działamy na terenie całego Śląska, sprawnie obsługujemy klientów chcących sprzedać lub zezłomować samochód. Płacimy gotówką, tak więc jeżeli chcesz sprzedać auto nie zwlekaj, skontaktuj się z Nami jeszcze dziś! Czekamy na twój kontakt !

Kontakt - Kasaja Pojazdów

SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ | AUTO HANDEL | KASACJA POJAZDÓW | ZŁOMOWANIE AUT | SKUP AUT UZYWANYCH